PROJE HAKKINDA
TULİP ROSE
Huzurun Yeni Adresi
Bir dakikalığına gözlerinizi kapatıp her gününüzü inancınıza uygun geçirebileceğiniz bir yaşam alanı hayal edin…

Zamanınızı aynı değerlere sahip komşularınızla geçirmek istemez misiniz ?

Çocuklarınızın güzel arkadaşlıklar kurmasını ve güvenli bir ortamda vakit geçirmesini sağlamak sizin elinizde..

Koridorlarında ezan okunan ve tek bir asansörle cemaatle vakit namazlarınızı kılabileceğiniz bir yaşam alanı hayal edin. Din görevlimiz hem çocuklarınıza hem de ebeveynlerimize 7/24 yardımcı olabilmek için yanı başınızda. Bu sayede çocuklarınız modern okullarda eğitim alırken, din eğitimlerinden de mahrum kalmayacaktır.

Sektördeki 48 yıllık tecrübemizi hayal ettiğiniz yaşamı oluşturmak için seferber ettik.

Depreme dayanıklı temel teknolojisi, maksimum kat yüksekliği, geniş ve ergonomik mimari işe konforlu ve kaliteli bir yaşam alanı inşa ediyoruz.

2 bloktan oluşan, içersinde 109 konut bulunan bu yapıda 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri ile İstanbul’un balkonu sayılan Maltepe ilçemizde bulunan bu huzurlu yaşam alanı, lokasyon olarak çok avantajlı bir konumdadır. E-5’in hemen yanında sahil yoluna, Tem’e ve değir bağlantı yollarında çok yakın konumda bulanan Tulip&Rose, havalimanına, deniz otobüsüne ve metro gibi alternatif ulaşım imkanlarına oldukça yakındır. 2,000 m2 kapalı sosyal tesisi ve 3200 m2 lik yeşil alanı ile size nefes aldıran bu projede huzur bulacaksınız.tulip rose
BİZ SİZİ ARAYALIM
Telefon numaranızı bırakın en kısa sürede dönüş yapalım
GÖNDERSATIŞ OFİSİ
0216 671 10 16
Zümrütevler MH. Mercan Sk. No:9 Maltepe / İSTANBUL