FİRMAMIZ
TULİP ROSE

çavuşoğlu inşaat

Çavuşoğlu İnşaat 1968 yılında Sabri Çavuşoğlu tarafından kurulmuştur. Firmamızın yaptığı bir çok yatırımla İstanbul’un Avrupa yakasına kadar uzanan 100’ü aşkın projesi ile sektöründe öncü firmalar arasında yer almıştır.

askar

1986 yılında İstanbul Laleli'de, Ticari Taksi ve Ticari Taksi Plakası Kiralama hizmetleriyle faaliyetlerine başladı. 2006 Yılında Askar Otomotiv Plaza' yı inşa ederek, Lüx Araç Satışlarına başladı. 2013 Yılında, Türkiye' deki taksi hizmetlerine yepyeni bir anlayış getirerek; Vip Taksi (Lüx Taksi Hizmetlerini) devreye sokmuştur. 2014 Yılında bir ilke daha imza atan Askar Ticaret, Türkiye'de ilk %100 Elektirik Motorlu Taksi’ yi hizmete sokmuştur. Askar Ticaret, bunun yanında İnşaat Sektöründe yaptığı yatırımlar ve projeler ile ön plana çıkmaktadır.

ch mimarlık

Çavuşoğlu Hacıoğlu Mimarlık İnşaat Şirketi, Çavuşoğlu İnşaatın 45 yıllık tecrübesinin devamı olarak 2011 yılında kuruldu. CH Mimarlık; mimari tasarım, restorasyon, renovasyon, taahhüt ve inşaat alanlarında faliyet göstermektedir. Tüm faliyetlerinde ulusal ve uluslararası standartlara uyum ve sürekli gelişim amacını gözetmektedir. İş ahlakı ilkelerinden taviz vermeden daima en iyiyi arayarak, farklılıklar yaratmak ve kalıcı üstünlükler sağlamak temel ilkelerindendir. Bugünün insanına ve gelecek kuşaklara karşı sorumluluklarını yerine getirmek adına, çevre koruma bilinciyle davranarak, çevreye duyarlı, yaşayan ve yaşanabilir mekanlar oluşturmak öncelikli hedeflerindendir.

BİZ SİZİ ARAYALIM
Telefon numaranızı bırakın en kısa sürede dönüş yapalım
GÖNDERSATIŞ OFİSİ
0216 671 10 16
Zümrütevler MH. Mercan Sk. No:9 Maltepe / İSTANBUL